VT.331. VALTEC Кран кульовий MINI з внутрішнім/зовнішнім різьбленням

VT.331.N.04
Hover on image to enlarge
223.04 Грн.
+
Торгова маркаValtec Розмір1/2 АсортиментЗов.-Вн. Різьба Тип кранаПрямий РізьбаВн./Зов.
З цим товаров також купують

(VT.331.N) Редукований (зменшеного проходу) кульовий кран для використання на трубопроводах води, інших неагресивних по відношенню до застосовуваних матеріалів рідин, а також стиснутого повітря при температурі від –10 до +90 °С. Рекомендується до встановлення безпосередньо перед сантехнічними приладами для зниження тиску та захисту водорозбірних пристроїв від передчасного зношування. Неремонтопридатний. Ручка – прапорця типу, нейлонова. Різьблення приєднань – внутрішня/зовнішня 1/2". Мінімальний ресурс – 4 тис. циклів.

Різьба:
Вн./Зов.
Торгова марка:
Valtec
Розмір:
1/2
Асортимент:
Зов.-Вн. Різьба
Тип крана:
Прямий
Знайти схожі
5 out of 5
Reviews: 2
5 star
100%
4 stars
0%
3 stars
0%
2 stars
0%
1 star
0%
Залишити відгук на цей товар

Відгуки для перегляду

Написати відгук
Влад
Коментар
Реально очень красивый кран, хорошо смотрится даже при открытой установке. Красивый дизайн в виде шестигранника, качественное никелирование. Кран маленький, но тяжелый, крепкий. Закручивая обяательно оберните его плотной бумагой, чтобы не поцарапать. Однозначно рекомендую, украсит любую обвязку на кухне или в санузле.
Юрий
Коментар
Весьма симпатичный и вполне практичный и качественный запорный вентиль. В монтаже и эксплуатации данный миниатюрный краник, от брэнда Валтек, простой и надёжный. Ручка "бабочка" у этого шестигранного крана компактная и аккуратная. Так что все довольны и все смеются. Факт.
Залишити відгук на цей товар

Відгуки для перегляду

Написати відгук