Повітрявідвідники

VT. 501.D. 06
261.17 Грн.

Асортимент:

Правий Лівий
Торгова маркаValtec Розмір1 АсортиментПравий Тип кранаПрямий
VT. 501.S. 06
261.17 Грн.

Асортимент:

Правий Лівий
Торгова маркаValtec Розмір1 АсортиментЛівий
AV11
393.60 Грн.
Торгова маркаFado Розмір1/2 РізьбаЗовнішня

Повітря перешкоджає циркуляції рідини через мережу, завдяки чому ефективність опалення істотно зменшується. Крім цього повітря у трубопроводі викликає вібраційні процеси, що згодом призводять до пошкодження труб у місцях зварювання.

Концентрація повітря в трубах сприяє їхній швидкій корозії, що породжує зменшення терміну експлуатації. Але найбільш небезпечним є розморожування системи, завдяки якому ви можете залишитися без опалення взимку.


Типи повітровідвідників

Зараз на ринку сантехніки можна придбати дві категорії приладів: автоматичні та з ручним управлінням. Автоматичні клапани водопостачання більш практичні і мають незаперечну зручність при експлуатації, тому що не вимагають втручання людини. Правда і коштують вони дорожче, ніж їхні аналоги із ручним управлінням. Встановлюють повітровідвідники в місцях найбільш можливого накопичення повітря, ручні пристрої ставлять на батареї опалення.

Принцип експлуатації повітровідвідника безпосередньо залежить від конструкції механізму, для керування пристроєм з ручним керуванням знадобиться втручання людини. Повітрявідвідник з автоматикою набагато простіше в експлуатації, його досить один раз встановити та забути про нього. Завдяки автоматичному відводу повітря він діятиме самостійно. Також рекомендуємо Вам ознайомитися з асортиментом фільтрів для водопостачання.

Торгова марка
Розмір проходу
Різьба
Тип крана
Асортимент