Мати

262093001
Promotion
631.82 Грн. 410.82 Грн.

Висота:

30 50 70
20-35

Розмір:

20 30 мм 50
Розмір20
6357D4C8018D9_6482

Особливості:

металлизированная пленка полипропиленовая ткань

Товщина стінки:

20 30 40 50 100

Ширина:

600
Торгова маркаPENOROLL Особливостіполипропиленовая ткань Ширина600 Товщина стінки20
6357D2C0AD02C

Особливості:

металлизированная пленка полипропиленовая ткань

Товщина стінки:

20 30 40 50 100

Ширина:

1000
Торгова маркаPENOROLL Особливостіметаллизированная пленка Ширина1000 Товщина стінки20
6357D2B50ACA4

Особливості:

металлизированная пленка полипропиленовая ткань

Товщина стінки:

20 30 40 50 100

Ширина:

600
Торгова маркаPENOROLL Особливостіметаллизированная пленка Ширина600 Товщина стінки20
6357D4C80184D_F763

Особливості:

металлизированная пленка полипропиленовая ткань

Товщина стінки:

20 30 40 50 100

Ширина:

1000
Торгова маркаPENOROLL Особливостіполипропиленовая ткань Ширина1000 Товщина стінки20

Мати для водяної теплої підлоги

При монтажі теплої підлоги важливо зберегти тепло, що надходить від них, направивши його саме в приміщення. Для цього під труби прокладають теплоізоляцію. Якщо їх прокласти без неї, то вони обігріватимуть підвал або сусідів поверхом нижче. Як теплоізоляцію використовують мати для теплої підлоги.

Чому потрібна теплоізоляція?


Теплоізоляція для теплої підлоги вирішує 2 завдання:

Служить перешкодою холодному повітрі, що надходить із підвалу. Збереження тепла та його рівномірне розподілення по приміщенню. Тільки правильно підібравши потрібну теплоізоляцію можна зберегти тепло та розподілити теплові потоки вгору, всередину приміщення, що йдуть від гарячих труб. Важливим завданням теплоізоляції є також перешкода накопиченню конденсату та появі цвілі на поверхнях.

Матеріали для ізоляції теплої підлоги

Раніше для теплоізоляції майже завжди використовувалася пінопласт та ековата, зараз також економні покупці їх застосовують. Але виробники пропонують альтернативу — сучасніші панелі під теплу підлогу, які виготовляються з екструдованого пінополістиролу. Він відрізняється чудовою теплоізоляцією і має інші переваги:

 • Низька паропроникність.
 • Низька теплопровідність.
 • Гарна звукоізоляція.
 • Витримує величезні навантаження.
 • Термін експлуатації матеріалу складає 60 років.

Здатність витримувати великі навантаження є особливо цінною властивістю матеріалу, оскільки поверх укладаються важкі труби, стяжка, підлогове покриття. Різновиди матів для укладання теплої підлоги Сучасна підкладка для труб теплої підлоги повинна поєднувати всі позитивні якості звичайних утеплювачів і бути позбавлена ​​їх недоліків. Вибір теплоізоляції залежить від приміщення, навантажень на утеплювач, товщина стяжки. Усього існує 4 види теплоізоляції, про які ми розповімо нижче.

Прості мати

До простих матів, що використовуються для облаштування ізоляції теплої підлоги, можна віднести:

 • Фольгований утеплювач у рулонах.
 • Панелі з пінополістиролу.
 • Панелі з пінополістиролу покриті фольгою та плівкою.

Фольгований утеплювач у рулонах виготовляється з пінофолу, що покривається фольгою або плівкою із полімеру. Його товщина буває 2-10 мм. Функція його також полягає у розподілі тепла за площею приміщення та правильному напрямку теплового потоку.

Маты для теплого пола фольгированные

Такий утеплювач найчастіше застосовується як додаткова теплоізоляція, оскільки він має не найкращі показники теплопровідності. Однак іноді є можливість використовувати тільки такий вид утеплювача, наприклад, у невисоких приміщеннях, де кожен сантиметр на рахунку.

Непоганий та якісний ізолятор для підлоги, який планується зробити теплим – мати з пінополістиролу. При виборі цього матеріалу потрібно дивитися, яка у нього густина, це значення має бути не менше 35 кг/м3. Якщо вона менша, то пінопласт може не витримати навантаження системи опалення.

Також можна використовувати матеріал з великим показником за міцністю, це пеноплекс із пористою структурою. Для додаткової ізоляції іноді рекомендують поверх ізоляційних плит ще укласти фольгований утеплювач у рулонах, але краще відразу використовувати фольговані мати.

Це ті ж плити з пінополістиролу, покриті фольгою та плівкою. Вони виготовляються двох типів:

 • плити із замковим з'єднанням;
 • панелі, з'єднані плівкою.

Від виду плит залежить спосіб укладання та швидкість монтажу. Якщо у другому випадку матеріал просто розкладається, то у першому плити потрібно ще скріпити скотчем.

Мати з фіксаторами (бобишками)

Мати з фіксаторами (бобишками) виготовляються спеціально для облаштування ізоляції теплої підлоги, монтувати їх найлегше. Вони також виконані з пінополістиролу, але мають спеціальні виступи, звані боби. Виступи мають різну форму і знаходяться на певній відстані один від одного. Саме вони дозволяють надійно закріпити труби у певному положенні, щоб ті не змістилися під час наливки стяжки на підлогу.

Маты для теплого пола с фиксаторами

Висота таких виступів 20-25 мм, цього вистачить для прокладання труб, що використовуються при монтажі теплої підлоги. А товщина утеплювача з бобишками — 40—45 мм.

Рекомендації щодо укладання матів


Для якісної теплоізоляції необхідно врахувати такі правила при монтажі:

 • Підстава, на яку укладається теплоізоляція, повинна бути якісною і рівною, її необхідно гідроізолювати.
 • Під труби і зверху їх укладається армуюча сітка, щоб рівномірно розподілити навантаження на мати.
 • Всі шви та стики теплоізоляції проклеюються скотчем, а також ізолюються шви між стіною та стяжкою.

Купити мати для теплої підлоги можна на нашому сайті. Для цього зв'яжіться з нашим менеджером у зручний для вас спосіб. Всі контакти вказані на сайті, вас детально проконсультують з питань і оформлять замовлення.

Торгова марка
Висота
Розмір проходу
Ширина
Особенности