Терморегулятори

Терморегулятори для теплої підлоги: асортимент та функціонал

Терморегулятор теплої підлоги – це важливий елемент регулювання системи теплої підлоги, що забезпечує повний контроль роботи опалювальної системи. Завдяки установці терморегулятора звичайний користувач отримує можливість підтримувати, контролювати, керувати температурою в будь-якому приміщенні, де встановлена ​​система теплої підлоги, без особливих складнощів та знань. А величезний асортимент терморегуляторів та їх численні конфігурації дозволять легко підібрати пристрій у оптимальному бюджеті під конкретні завдання та габарити приміщення.

Різновиди регуляторів теплої підлоги


Найскладніше завдання для простого користувача – вибрати оптимальний по функціоналу, вартості та ефективності регулятор температури. Від типу терморегулятора повною мірою залежить гнучкість налаштування температурних параметрів, зручність управління, якість матеріалів, додатковий функціонал (наприклад, можливість підключення таймера).

Терморегуляторы для теплого пола

Також на вибір терморегулятора впливають розміри опалювального приміщення. Для забезпечення ефективної роботи теплої підлоги в одному приміщенні (ванній кімнаті, спальні тощо) частіше використовують традиційний термостат, що вимірює температуру самої підлоги. А ось за наявності теплої підлоги у всьому будинку доцільніше використовувати складніші та дорогі конфігурації, які вимірюють температуру повітря.

Асортимент нашого інтернет-магазину включає найнадійніші та функціональні терморегулятори для теплої підлоги:

  • Електромеханічні термостати. Даний тип терморегуляторів є досить простою конструкцією з панеллю і кнопками включення та відключення. При зменшенні температури поверхні на 2-3 градуси щодо заданого рівня терморегулятор включає підігрів підлоги, а при нагріванні – відключає. Така схема актуальна для малих площ, відрізняється надійністю та зручністю, а також економить до 20-30% енергії.
  • Термоголовки із виносним датчиком. Завдяки можливості розмістити датчик контролю температури далеко від інших нагрівальних приладів та джерел тепла забезпечує ще більш точний та якісний контроль температури підлоги.
  • Програмовані регулятори. Сучасні інтелектуальні системи керування теплою підлогою, які дозволяють користувачеві самостійно встановлювати добову температуру, у тому числі, щогодини та дні тижня, зі змінами режимів на свій розсуд. Управління здійснюється на зручному РК-екрані, що не становитиме проблем у будь-якого користувача. Завдяки точним налаштуванням економія ресурсів може становити до 50%, при цьому у приміщенні завжди підтримуватиметься комфортна температура.
  • RTL термоголовки. Є регулюючим вентилем зі шкалою, на якій можна шляхом повороту головки встановити максимальну температуру нагрівання підлоги. Якщо температура теплоносія досягає заданого користувачем значення, датчик рідини впливає на клапан і відсікає потік до охолодження системи.
  • Unibox – вдосконалена версія RTL крана з компактним декоративним боксом та кріпленням до стіни для більш простого та швидкого монтажу.

У каталозі інтернет-магазину представлені найнадійніші та практичні терморегулятори для теплої статі від найкращих європейських брендів. Чи сумніваєтеся, яку модель і конфігурацію терморегулятора для теплої підлоги вибрати у вашому конкретному випадку? Звертайтеся до наших операторів для консультації та допомоги у підборі оптимального виробу під розміри приміщення та особливості опалювальної системи.

Торгова марка
Особенности