Дренажні крани

Такий різновид арматури, як дренажні крани, монтують у трубопроводах, які схильні до накопичення конденсату. Основна їхня відмінна здатність – можливість відкривання затвора для видалення зайвої рідини та зливу робочої суміші з технологічних установок та інженерних систем. Нерідко вони додатково оснащені повітровідвідниками, такі конструкції дають можливість монтувати їх на стояках для заміни звичайного кульового крана для води, поєднаного з трійником і пробкою.

Конструкція пристрою


Виготовлений з латуні та нікельований кран служить як запірно-дренажний механізм для різних судин та баків нагрівання води. Управління виробляється спеціальною пластмасовою ручкою, також оснащується знімним штуцером із пластику та кришкою. Ресурс придатності – близько 4 тисяч циклів, ремонту не підлягає лише заміні. На нашому сайті Ви завжди можете купити дренажні шарові крани та ознайомитися з цінами на інші товари.

Вартість дренажних досить невисока, завдяки його простій конструкції. Здебільшого його обслуговування виробляється у ручному режимі, рідина зливається після відкриття крана людиною. Незважаючи на примітивну конструкцію, саме це продовжує термін експлуатації механізму, дає гарантію безперебійної роботи протягом багатьох років і зберігає відмінну герметичність. Також рекомендуємо Вам ознайомитися з асортиментом кранів кульових муфтових.

Торгова марка
Розмір проходу
Серія
Тип крана