Змішувальні вузли

5FB1-20-50

Розмір:

1/2 3/4 1 1 1/4

Заводське налаштування:

20-50°С 40-70°С
Заводське налаштування bar 20-50°С Торгова маркаHerz МодифікаціяЗ термоголовкою Розмір1/2 Призначення Тепла підлога

Розмір:

3/4 1
Торгова маркаGross МодифікаціяЗ термоголовкою Розмір3/4 Призначення Тепла підлога
088U0096
20,824.11 Грн.

Модель:

FHM-C1 FHM-C6
Торгова маркаDanfoss МодифікаціяЗ насосом МодельFHM-C6 Призначення Тепла підлога
VT.MR01.N.0603
2,508.41 Грн.
Торгова маркаValtec Призначення Тепла підлога
088U0094
26,440.34 Грн.

Модель:

FHM-C1 FHM-C6
Торгова маркаDanfoss МодифікаціяЗ насосом МодельFHM-C1 Призначення Тепла підлога
VT.COMBI.0.180
17,658.06 Грн.
Торгова маркаValtec МодифікаціяЗ термоголовкою Призначення Тепла підлога
13185451001
Promotion
0.00 Грн.
Торгова маркаRehau МодифікаціяЗ насосом Призначення Тепла підлога
VT.DUAL.0.130
15,135.30 Грн.
Торгова маркаValtec МодифікаціяЗ термоголовкою Призначення Тепла підлога
SG01
11,020.91 Грн.
Торгова маркаFado МодифікаціяЗ термоголовкою Призначення Тепла підлога
82324AF05
4,100.04 Грн.
Торгова маркаIcma МодифікаціяЗ термоголовкою Розмір1 Призначення Тепла підлога
SG11
5,707.26 Грн.
Торгова маркаFado Призначення Тепла підлога
SG21
27,601.48 Грн.
Торгова маркаFado МодифікаціяЗ термоголовкою Призначення Тепла підлога
VT.VALMIX.0.130
6,674.87 Грн.
Торгова маркаValtec МодифікаціяЗ термоголовкою Призначення Тепла підлога
DJ15196
Promotion
3,960.64 Грн. 3,366.54 Грн.
Торгова маркаDjoul МодифікаціяЗ термоголовкою Призначення Тепла підлога

Змішувальний вузол для теплої підлоги

Регулювання водяної теплої підлоги – складніше завдання, ніж у випадку з електричним або стандартним радіаторним опаленням. Основні регулювальні функції в даному випадку виконують колектор теплої підлоги та змішувальний вузол, завдяки яким теплоносій коректно розподіляється на всі контури системи. За допомогою змішувальних контурів можна налаштувати правильну температуру і кількість теплоносія, що подається, значно підвищивши ефективність всієї системи теплої підлоги. Саме тому так важливо розумно підходити до вибору змішувального вузла під конкретну конфігурацію опалювальної системи і тип приміщення.

Змішувальний вузол - служить для підмішування теплоносія із зворотного потоку із теплоносієм підвищеної температури з котла. Таким чином, економлячи на витратах на нагрівання. І ця необхідна температура йде на контур теплої підлоги.

Якщо ви використовуєте і радіаторне опалення та теплу підлогу, тоді практично неможливо обійтися без змішувального вузла. Якщо основне опалення - це тепла підлога, тоді можливо при правильному підборі котла або теплового насоса, який може видавати низьку температуру 30-40 С, вам не знадобиться вузол змішування.

Також можливо використовувати саморобний змішувальний вузол, як правило, виходить дешевше в 2-3 рази, але проблемою є правильний розрахунок всіх вузлів роботи. У разі помилки обслуговування цієї системи вам обійдеться дорожче, ніж спочатку купити змішувальний вузол у зборі. Щоб зібрати вузол своїми руками, вам необхідно знати, з чого він складається.

Комплектація змішувального вузла для теплої підлоги

При виборі вузла змішувача необхідно обов'язково враховувати масштаби опалювальної системи і майбутній функціонал. При обладнанні однієї кімнати в будинку теплою підлогою, вузол змішування теплої підлоги зазвичай встановлюються безпосередньо в приміщенні, для обслуговування цілого будинку, обладнаного теплою підлогою, встановлюється потужніша конфігурація вузла в окремій котельні.

Незалежно від розмірів та конфігурації змішувального вузла, його основними складовими є:

  • Циркуляційний насос, який подає та розподіляє теплоносій з котла на всі контури теплої підлоги. Завдяки цьому їх називають насосно-змішувальний вузол теплої підлоги.
  • Термометр дозволяє контролювати температуру води в системі, а термоголовка з виносним датчиком – визначити, коли необхідно відключити насос під час досягнення потрібної температури.
  • Триходовий клапан відкриває подачу гарячої води для змішування її з охолодженою рідиною з обратки. І перекриває подачу при досягненні оптимальної заданої температури.
  • Кульові крани та інша регулююча арматура призначена для перекриття потоку теплоносія на окремі контури для обслуговування або вимкнення опалення вручну.
  • Заглушки та різні прокладки поставляються в комплекті вузла змішувача для забезпечення повної герметичності системи.

Схеми змішувальних вузлів

Основні виробники

Зважаючи на складність обслуговування всі комплектуючі теплої підлоги повинні мати найвищу надійність та герметичність. Традиційно найбільш якісні, компактні та довговічні змішувальні вузли випускають такі європейські бренди, як Danfoss, Fado, Rehau, Valtec. Оснащені енергоефективними насосами, точними датчиками контролю температури та високоякісною арматурою змішувальні вузли для теплої підлоги з нашого каталогу здатні на 100% виконати весь спектр поставлених завдань.

Як підібрати та який купити?

Щоб забезпечити оптимальну роботу опалювальної системи та гарантувати комфортну температуру у приміщенні, важливо правильно підібрати змішувальний вузол. Звертати увагу слід на такі нюанси:

  • Площа опалювального приміщення. Змішувальні вузли встановлюються з розрахунку щонайменше 1 одиниця на 120 м2 площі. Для кількох приміщень часто встановлюються окремі колектори – кожен має бути обладнаний окремим змішувальним вузлом. Тому обов'язково потрібно врахувати площу приміщення, потужність колектора і потрібну кількість вузлів для забезпечення необхідного функціоналу.
  • Співвідношення якості та вартості. Величезний асортимент змішувальних вузлів дозволяє вибрати обладнання практично під будь-який бюджет. Важливо не забувати про якість всіх комплектуючих, звертати увагу на матеріали та функціонал.

Щоб не помилитися у виборі вузла змішувача для теплої підлоги, краще звертатися за допомогою до наших експертів. Ми допоможемо підібрати оптимальний пристрій відповідно до вимог та конфігурації опалювальної системи та підкажемо, на чому можна заощадити. Також ви можете самостійно підібрати вузол підмісу для теплої підлоги, на нашому сайті актуальна ціна та наявність.

Торгова марка
Модель
Модифікація
Призначення
Розмір проходу
Заводське налаштування