Відсікаючі колектори

VTc.580.NE.0602
Акція

Кількість виходів:

2 вих. 3 вих. 4 вих.

Особливості:

Євроконус Конус

Модифікація:

Без кранів Відсікаючий З вентилями
Торгова маркаValtec МодифікаціяВідсікаючий Кількість виходів2 вих. ОсобливостіЄвроконус МатеріалЛатунь
VTc.580.N.0502
Акція

Кількість виходів:

2 вих. 3 вих. 4 вих.

Особливості:

Євроконус Конус

Модифікація:

Без кранів Відсікаючий З вентилями
Торгова маркаValtec МодифікаціяВідсікаючий Кількість виходів2 вих. ОсобливостіКонус
KSR02

Кількість виходів:

2 вих. 3 вих. 4 вих. 5 вих.

Особливості:

Євроконус З фітингами Конус

Модифікація:

Відсікаючий З вентилями
Торгова маркаFado МодифікаціяВідсікаючий Кількість виходів2 вих. ОсобливостіКонус
KSO12

Кількість виходів:

2 вих. 3 вих. 4 вих. 5 вих.

Особливості:

Євроконус З фітингами Конус

Модифікація:

Відсікаючий З вентилями
Торгова маркаFado МодифікаціяВідсікаючий Кількість виходів2 вих. ОсобливостіЗ фітингами
VTp.780.0.402002
Акція

Розмір:

40-20

Кількість виходів:

2 вих. 3 вих. 4 вих. 5 вих. 6 вих.
Торгова маркаValtec Кількість виходів2 вих. Розмір40-20 МатеріалПоліпропілен

Розподільний колектор з відсіковими клапанами - фасонний виріб, призначений для водопровідної та опалювальної систем. До нього підключаються прилади для обігріву приміщень та труби для поділу потоку гарячої та холодної води. Він виглядає як гребінка з декількома висновками та запірними кранами. Це клапани, що відсікають, і їх може бути кілька. Вони дозволяють повністю зупиняти подачу теплоносія. Крім того, дані пристрої можуть застосовуватися на технологічних трубопроводах, що транспортують неагресивні рідини.

Принцип роботи колекторів з кранами, що відсікають.

Головне призначення розподільних колекторів – поділ водного потоку на кілька гілок, щоб через окремі контури рідина надходила у потрібний напрямок систем опалення чи водопостачання. Вони сумісні з радіаторами, ГВП та ХВС.

Принцип їх дії полягає в тому, що при досягненні заданої температури теплоносій потрапляє в гребінець, що подає. Потім розподільні колектори з клапанами, що відсікають, ділять його між опалювальними пристроями, направляючи по підключених трубах. За необхідності кожну з них можна заблокувати просто повернувши вентиль кульового крана.

Далі гаряча рідина потрапляє до радіатора, де поступово охолоджується, віддаючи тепло. Після цього теплоносій повертається в гребінку іншим каналом, а потім знову надходить у котел, де набирає потрібну температуру. І так – цикл за циклом. Таким чином розподільний колектор з клапанами, що відсікають, допомагає зробити індивідуальне розведення до кожного обігрівального приладу.

Матеріал виробництва відсікаючих колекторів

Корпус гребінок, вентилів та кульових кранів зазвичай виготовляється з латуні або бронзи. Вони стійкі до фізичної дії, рівномірно приймають і віддають тепло і завдяки сучасному захисту не піддаються корозійним процесам. Також зустрічаються варіанти із безпечного поліпропілену та сталі-оцинковки.

Кріплення для розподільних колекторів з клапанами, що відсікають, проводиться з оцинкованої сталі, здатної міцно утримувати пристрій на стіні і будь-якій іншій поверхні. Кільцеві гумові ущільнювачі до кульових кранів та з'єднань випускаються з NBR, EPDM, а ручки-маховики – з ABS-пластику або аналогічного матеріалу. Все це ви знайдете у нашому інтернет-магазині

Торгова марка
Модифікація
Діаметр вхід/вихід:
Діаметр підведення (контурів):
Кількість виходів
Розмір проходу
Особенности