Крани з фільтром

Різьбові крани з фільтром широко використовуються в побутових та промислових системах гарячого та холодного водопостачання. Установка на кран фільтра грубої очистки дає можливість попередньо очистити питну воду від механічних домішок. Кран кульовий для води з очисним фільтром встановлюється на введенні в приміщення, є суміщеною конструкцією крана і фільтрувального елемента.

Не є великою таємницею, що при проведенні трубопроводів бажано перед запірними та вимірювальними механізмами монтувати кульові крани з фільтром, тим більше що їхня ціна не невисока і придбання не є проблемою. Такий монтаж дозволить уникнути проникнення у пристрої механічних домішок та бруду. Даний кран чудово справляється з двома функціями – перекриття руху рідини та очищення її від усіляких непотрібних інгредієнтів.


Застосування подібної конструкції значною мірою дозволяє заощадити монтажне місце - його потрібно на 30% менше, ніж при установці крана та фільтрувального елемента окремо.


Купити кульовий кран найкраще із вбудованим фільтрувальним елементом, це дозволить набагато рідше чистити вимірювальні прилади, що значно зменшить вам роботи та заощадить час. Відкриття/закриття крана здійснюється за допомогою важеля, розташованого зверху корпусу. Також рекомендуємо Вам ознайомитися з асортиментом кранів з електроприводом.

Торгова марка
Розмір проходу
Тип крана