Комплектуючі для водяної теплої підлоги

VT.0667T.0.0
3,127.92 Грн.
Торгова маркаValtec МодифікаціяБайпас Тип товаруБайпас
VT.4410.NE.16
164.41 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір16-3/4" Тип товаруЄвроконус Призначення Для труби із зшитий поліетилену Тип товаруФітинги обтискні
VT.0666.0.0
2,422.71 Грн.
Торгова маркаValtec МодифікаціяБайпас Тип товаруБайпас
Vtc.709.N.1604
152.11 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір різьблення1/2" Тип товаруЄвроконус Призначення Для труби із зшитий поліетилену Тип товаруФітинги обтискні
fPL
15.99 Грн.
Призначення Тепла підлога
1.64 Грн.
Призначення Тепла підлога
088U0583
284.95 Грн.
088U0822
2,453.05 Грн.
VTc.711.N.1504
169.33 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір15-1/2" Тип товаруМуфта пряма РізьбаВнутрішня
262093001
Promotion
631.82 Грн. 410.82 Грн.

Висота:

30 50 70
VTc.710.N.1604
191.47 Грн.
Торгова маркаValtec Тип товаруМуфта пряма РізьбаВнутрішня
088U0029
1,054.12 Грн.
Торгова маркаDanfoss МодифікаціяКомплектуючі
VTc.531.N.0504

Розмір:

3/4-1/2 1-1/2
Торгова маркаValtec Розмір3/4-1/2
VTc.530.N.050404

Розмір:

3/4-1/2-1/2 1-1/2-1/2
Торгова маркаValtec Розмір3/4-1/2-1/2
VT.4430.NVE.15
131.20 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір15-3/4" Тип товаруЄвроконус Призначення Мідна труба Тип товаруФітинги обтискні

Комплектуючі для водяної теплої підлоги та колекторів

Побудова ефективної та довговічної системи опалення – складний процес, що вимагає розрахунку. У професійних системах опалення, що функціонують на належному рівні довгі роки, використовується велика кількість різних елементів. В першу чергу це система водяної теплої підлоги, яка базується на однойменних колекторах. Але для того, щоб вся ця система працювала повноцінною, велику роль відіграють комплектуючі для водяної теплої підлоги та колекторів, які також повинні комплектуватися додатковими елементами такими як: байпаси, євроконуси, кріплення, витратоміри та термометри.

У більшості випадків, побудувати ефективну розгалужену систему опалення для підлоги для будинку, або квартири без використання додаткових комплектуючих підлогового опалення є неможливим. Для правильного вибору комплектуючих зверніться до нас за порадою. У цій статті ми коротко розповімо про види комплектуючих.

Комплектуюче для водяної теплої підлоги

Колектори для теплої підлоги грають найважливішу роль, оскільки є серцем усієї системи підлогового опалення. Нагріта вода від котла потрапляє в гребінку і звідти вже за контурами розподіляється по різних приміщеннях, тим самим їх обігріваючи. І за зворотним контуром повертається, для повторного догріву.

Мати для теплої підлоги - від мату для теплої підлоги залежить багато, оскільки саме він є основою. Саме мат із фіксаторами для труб дозволяє оптимально їх розмістити, так щоб підлога підігрівалася рівномірно і не мала окремих холодних і перегрітих зон. Завдання мату - зафіксувати труби з теплоносієм, що нагрівають підлогу в одному положенні, а також захистити їх від тиску зверху. Тому, гарний мат для теплої підлоги - гарантія того, що тумба з акваріумом не передавить потік теплоносія, а сама підлога не буде просідати під вашими кроками. Також він дозволяє зменшити кількість тепла, що йде сусідам знизу або нагріває підвальні приміщення. В даному випадку важливо звернути увагу на довговічність і твердість мату для теплої підлоги.

Підкладка для теплої підлоги - завдання підкладки не дати всьому теплу піти до плити перекриття, адже платити за опалення сусідів знизу або порожніх підвальних приміщень - не те, чого ми хочемо від теплої підлоги. Підкладка для теплої підлоги є термоізолюючим шаром. Вона кладеться під мат для теплої статі. При виборі підкладки важливо звернути увагу на її міцність та показники термоізоляції. До того ж, підкладки сильно відрізняються за матеріалами, товщиною та конструкцією. Тому для вибору оптимального варіанту краще проконсультуватися з професіоналами. Для цього просто напишіть нам і опишіть як саме використовуватиметься компанія з теплою підлогою і які інші комплектуючі теплої підлоги ви вже вибрали.

Фіксатори для труб теплої підлоги - при правильному виборі мату фіксатори для труб теплої підлоги можуть взагалі використовуватися. Інша справа, якщо форма теплої підлоги складна або існують інші фактори, що потребують їх застосування. Усього фіксаторів існує величезна кількість. Фіксатори повороту встановлюються в місцях, де труба повертає незалежно від кута. При подачі тиску або дії інших фактором труба може зміщуватися в підлозі. Тому фіксатори дозволяють міцно закріпити труби, особливо в місцях вигином. Таким чином, тепла підлога прослужить набагато довше і її точно не доведеться розкривати найближчим часом після встановлення та запуску. Самі кріплення використовуються для фіксації поворотів, паралельно труб і довгих прямих відрізків.

Анкера, скоби - очевидно, що тепла підлога не повинна рухатися і повинна бути єдиною конструкцією. Адже якщо в ньому нічого не закріплювати, то труби можуть поступово зміщуватися як інші елементи. У кращому разі, у підлозі з'явиться кілька холодних зон і кілька перегрітих на противагу. Для запобігання потрібні анкери. Вони працюють подібно кріпленням для труб, але закріплюють їх жорсткіше, а також підходять для кріплення відрізком товстіших труб і тих труб, які не належать до теплої підлоги. Наприклад, такі анкери і скоби підходять для водопровідної труби, що йде через теплу підлогу на кухню.

Демпферна стрічка - тепла підлога, очевидно, нагрівається і нагріває все навколо себе. А супутником нагрівання є температурне розширення, що стосується бетонної стяжки, мату, покриття та інших елементів теплої підлоги. Величина температурного розширення дуже мала і помітити її практично неможливо, але достатня для того, щоб пошкодити елементи підлоги, якщо немає відповідного демпферного простору для розширення. Тому, демпферна стрічка необхідна для того, щоб ваша тепла підлога працювала довго і ви не турбувалися про її температурне розширення. Настилається по периметру стін. Спінений полімер одночасно забезпечує підтримку з боків, ізолює теплу підлогу і дає додатковий простір.

Шафи для колекторів теплої підлоги - кожна складна тепла підлога має колектор. І цей елемент занімує досить багато простору. До того ж, має не естетичний вигляд. Тому краще все сховати колектор для теплої підлоги в спеціальну шафу. Він захистить його від пошкоджень з боку мешканців квартири, будинку чи працівників в офісі. А також забезпечить додаткову теплоізоляцію та естетичний вигляд усієї системи теплої підлоги.

Комплектуючі для колекторів (гребінки) теплої підлоги

Байпас - без байпасу гілку системи опалення, радіатор або колектор неможливо замінити без спорожнення всієї системи. Байпас – це у прямому сенсі обхідний шлях для теплоносія. Він обходить колектор та всіх його споживачів. Тому, байпас - необхідність для системи опалення, оскільки він дозволяє локально осушити її, провести заміну елементів і знову повернути її в дію, не припиняючи циркуляцію теплоносія по паралельних гілках. Найпростіший приклад – це байпас на розподільчому колекторі у приміщенні з декількома радіаторами. Відкритий байпас дозволяє перекрити потік теплоносія у колектор.

Витратоміри – тиск на кожній гілці в системі опалення не постійно, оскільки користувачі можуть відкривати або закривати балансувальні клапани на радіаторах. Тому, витратомір - пристрій, що дозволяє швидко і точно побачити тиск на конкретному відрізку системи, а також дізнатися про витрату. Цей пристрій потрібний для оптимізації роботи системи, балансування тиску, а також для автоматизації. Простіші витратоміри вказують тиск у системі. Витратоміри-індикатори також вказують чи є витрата теплоносія або якщо його потік. Для цілей розрахунку тарифів використовуються вже витратоміри-лічильники різного типу.

Термометр - однією з найбільш очевидних та необхідних частин системи опалення є термометр. Встановлений на вході або виході з колектора він дозволяє контролювати температуру теплоносія, який споживає кожна з гілок, а також його температуру, з якої він повертається. При настроюванні системи опалення такий моніторинг необхідний, оскільки в такому випадку з'являється можливість відрегулювати подачу потрібної кількості тепла для кожного споживача. Термометри часто встановлюються на поверненні гілок системи опалення та показують температуру теплоносія вже після того, як він пройшов через радіатори та віддав частину тепла.

Кріплення - найочевидніша частина для колекторів систем опалення, оскільки просто так на підлогу їх кинути не можна. Найчастіше системи кріплення для колекторів спеціалізовані під кожну модель і рідко взаємозамінні, за деякими винятками. Причиною тому є велика різниця у розмірах, вазі, входах, виході та формі різних розподільчих колекторів. Тому вибирати кріплення варто вже виходячи з готового проекту системи опалення. Тільки після того, як відомо, де і який буде встановлений колектор, можна підбирати кріплення. Для більш точного вибору кріплень найкраще звернутися до нас за консультацією.

Євроконуси – очевидно, що існує величезна кількість труб різного діаметру та труби різного діаметру використовуються в одній системі опалення. Якщо це не крихітна система з декількох радіаторів і котла. Спочатку колектор має однакові входи та виходи по діаметру. Винятки дуже рідкісні. Тому, розбіжність діаметра труб споживачів - дуже часта проблема при проектуванні та монтажі систем опалення. Євроконуси вирішують цю проблему. Вони є своєрідними перехідниками на труби іншого діаметра, матеріалу та типу кріплення. Тому не варто прив'язуватися до одного типу труб, оскільки завжди можна використовувати євроконуси для переходу. Вони значно розширюють можливості розширення мережі опалення, хоча і вимагають ретельного балансування після.

Де придбати комплектацію для теплої підлоги водяної та колекторів?

Купити комплектуючі для водяної теплої підлоги та колекторів завжди можна у нашому однойменному розділі, де ви знайдете повний перелік потрібних розхідників, комплектуючих як для теплої підлоги водяної, так і для колекторів теплої підлоги, на нашому сайті найактуальніша та найкраща ціна. Оформити замовлення можна через кошик та зателефонувавши нашим фахівцям.

Торгова марка
Тип з'єднання
Модифікація
Призначення
Висота
Розмір проходу
Розмір різьби
Різьба