Кріплення для труб

20-24

Розмір:

1/2 3/4 1 1 1/4 1 1/2 (Більше +2)
Розмір1/2 Призначення Сталевих труб
PPK01

Розмір:

20 25 32 40 50 (Більше +1)

Асортимент:

Одинарнмй Двойний
Торгова маркаFado Розмір20 Тип товаруКліпса АсортиментОдинарнмй Призначення Поліпропіленова труба
PRE020XXXX
Акція
6.97 Грн. 5.74 Грн.

Розмір:

20 25 32 40 50 (Більше +4)
Торгова маркаEkoplastik Розмір20 Тип товаруКліпса Призначення Поліпропіленова труба
О30080102
Акція
4.92 Грн. 4.51 Грн.

Розмір:

20 25 32 40 50 (Більше +1)
Торгова маркаTebo Розмір20 Тип товаруКліпса Призначення Поліпропіленова труба
PPK21

Розмір:

20 25 32 40 50 (Більше +1)

Асортимент:

Одинарнмй Двойний
Торгова маркаFado Розмір20 Тип товаруКліпса АсортиментДвойний Призначення Поліпропіленова труба
fPL
15.99 Грн.
Призначення Тепла підлога
54555906

Асортимент:

Г-подібний Т-подібний
АсортиментГ-подібний Призначення Опалення
1.64 Грн.
Призначення Тепла підлога
PRDV0202XX
Акція
14.35 Грн. 12.30 Грн.

Розмір:

20 25
Торгова маркаEkoplastik Розмір20 Тип товаруКліпса Призначення Поліпропіленова труба
258408002
Акція
81.18 Грн. 60.68 Грн.

Розмір:

16 20 25 32

Асортимент:

Кут 90°
Торгова маркаRehau Розмір16 АсортиментКут 90°
KMT16

Розмір:

16 20
Розмір16 Призначення Металопластикова труба

Різновиди кріплення для труб


При монтажі водопроводу каналізації або теплої підлоги велике значення приділяється не тільки вибору труб, але й деталей, що при цьому використовують. Вибір правильних кріплень для труб пришвидшує монтаж та збільшує термін експлуатації комунікаційних систем. Кріпильні елементи вибирають, виходячи з технічних характеристик матеріалу, з якого виготовлено виріб, його ваги, а також враховують властивості матеріалів комунікації.

Різновиди кріплення для труб


Асортимент кріпильних деталей дуже великий, можна підібрати будь-які фасонні елементи для монтажу комунікацій, причому у нестандартних ситуаціях.

Хороші елементи кріплення повинні мати такі властивості:

 • Стійкість до корозії та механічних ударів.
 • Великий термін експлуатації.
 • Зручність монтажу.
 • Можливість використовувати багаторазово.
 • Надійність.

Кріплення для поліпропіленових труб Монтаж труб пвх для гарячої та холодної води в даний час проводиться найчастіше за допомогою поліпропілену, це найбільш затребуваний матеріал при прокладанні таких трубопроводів. При монтажі цих комунікацій найголовніше — забезпечення їхньої надійності, а для цього потрібне правильне кріплення поліпропіленових труб.

Монтаж трубопроводу може бути зовнішній або внутрішній, незалежно від цього без спеціальних кріпильних елементів та витратних матеріалів не обійтися.

Існують спеціальні нормативи для прокладання труби з поліпропілену, вони вказані в ГОСТ 52134-2003. Монтаж повинен здійснюватись таким чином, щоб враховувати теплове розширення поліпропілену. Тому застосовуються спеціальні елементи ковзного кріплення, які можуть враховувати температурні перепади, це одинарні або подвійні кліпси або хомути.

Прокладку водяних труб проводять у стінах, підвісних стелях, стяжках, під плінтусами та вздовж стін. При цьому враховують їхню можливість механічної деформації та теплового розширення. Відстань між кріпильними елементами залежить від діаметра труби та температури її нагрівання.

Кріплення для труб теплої підлоги - для монтажу теплої підлоги використовують труби з поліпропілену, поліетилену та металопластику. Встановлюють їх на спеціальні мати, а для кріплення використовують різні способи:

 • Кріплення до арматурної сітки нейлоновими стяжками-хомутами або дротяними з'єднувачами. Іноді використовують пластикові поворотні кліпси, що встановлюються на сітку.
 • На монтажні шини. Вони випускаються із спеціальним кліпсовим затиском.
 • Хомутами. Якщо немає арматурної сітки, то хомути закріплюються в бетонну основу за допомогою дюбелів, а в дерев'яну — шурупами.
 • Якірними скобами. Для такого способу необхідний пристрій такер, який за принципом дії нагадує степлер, він дозволяє значно прискорити процес укладання теплої підлоги.

Кріплення для каналізаційних труб – якість прокладання каналізаційних труб залежить від правильного застосування кріпильних елементів. Монтаж каналізації виконують прихованим чи відкритим способом. Останній набув більшого поширення через простоту монтажу та зручність у ремонті.

Кріпильні елементи повинні витримувати не тільки робочий тиск, а й підвищений. Види кріплень каналізаційних труб залежать від складності роботи. Досить часто використовують хомути, які враховують розширення труб зі збільшенням температури, не допускають їх деформації та регулюють відстань від стіни.

Відстань між кріпильними елементами залежить від діаметра та типу каналізаційних труб.

Крепления для труб

Модификация креплений


Кріплення для труб дозволить надійно закріпити їх на поверхні. Він використовується під час проведення будь-яких комунікацій. Вибір необхідних елементів залежить від типу трубопроводу та умов роботи.

Кліпси

Кліпси використовують при монтажі побутових комунікацій: гарячого та холодного трубопроводу, опалювальної системи. Їх виготовляють із полістиролу, який відрізняється міцністю та стійкістю до корозії. Використовують для того, щоб закріпити труби на стіні діаметр яких може бути від 16 до 50 мм. Кріплення труби до стіни виконується за допомогою дюбелів.

Бувають одинарні та подвійні кліпси. Останні дозволяють заощадити простір під час монтажу водопровідних труб.

Хомути для труб

Кріплення труб за допомогою хомута – недорогий та надійний спосіб зафіксувати їх у потрібному положенні. Використання хомута дає можливість розвантажити трубопровід, щоб не зламався під вагою власної ваги або механічних навантажень.

Виготовляють вироби з металу та пластику, головна вимога – висока механічна міцність. Металеві хомути використовують для труб абсолютно різного діаметра, пластикові для трубопроводу невеликої товщини. Для забезпечення теплового розширення та запобігання деформації труби сантехнічний хомут забезпечують еластичними ущільнювачами. Також хомути для труб мають сталеві кріплення, що забезпечують плавну фіксацію.

Де придбати кріплення для труб до стіни?

Різні кріплення для труб водопостачання, опалення та каналізації ви можете купити у компанії «Інтернет магазин Фітінгів». Ми пропонуємо великий асортимент товарів, який підійде для будь-якого випадку:

 • Хомути універсальні.
 • Одинарні та подвійні кліпси для поліпропіленових труб.
 • Фіксатори повороту.
 • Скоби.

Ви завжди можете придбати кріплення для труб у нашому інтернет магазині VseFitingi.in.ua, актуальна ціна на весь каталог товарів, прайс лист та точні характеристики на всю продукцію. Доставка по Києву та всій Україні. Додаткові знижки за оптового замовлення.

Торгова марка
Тип з'єднання
Призначення
Розмір проходу
Асортимент