Запобіжні клапани

91GS09AD06
217.71 Грн.
Торгова маркаIcma Розмір1/2 Призначення Для бойлера
VT.0490.G.0415

Заводське налаштування:

1,5 бар 3 бар 6 бар
Заводське налаштування 1,5 бар Торгова маркаValtec
OR.1831
22,396.47 Грн.
Заводське налаштування 3 бар Торгова маркаValtec Розмір різьблення3" Тип товаруПружинний Тип кранаНалаштований
KP01

Заводське налаштування:

1,5 бар 3 бар 6 бар
Заводське налаштування 1,5 бар Торгова маркаFado
10540001
328.00 Грн.
Торгова маркаBugatti Розмір1/2 Призначення Для бойлера

Запобіжні клапани призначені для захисту магістральних систем з високим чи низьким тиском від руйнування за надмірного тиску. Дуже часто застосовуються у трубопроводах опалювальних систем та подачі гарячої води застосовуються клапани опалення.


За конструкцією запобіжні клапани класифікуються на:

  • Клапан трубопровідний пружинний, у якому за допомогою золотника перекривається рух робочого середовища під впливом пружини. Механізм налаштовується вручну на максимальний тиск у трубопроводі.
  • Важільно-вантажні пристрої застосовуються у промисловій сфері, де для блокування отворів значного діаметра потрібно велике зусилля на золотник.
  • Клапана магнітно-пружинні - це механізми непрямої дії, тому що в них застосований електромагніт, що потребує електроживлення.

Залежно від методу застосування може змінюватися форма, деякі деталі конструкції клапана та матеріалу застосованого для виготовлення пристрою.

Мембранними клапанами обладнують опалювальні системи, проводячи їх монтаж у найбільш зручному місці, найчастіше на вході в систему та на опалювальних батареях.

Кутові запобіжні клапани опалення монтують на радіаторах опалення. Завдяки їм є можливість зменшувати тиск в опалювальній системі і випускати повітря, що зібралося, під час першого запуску системи.

Запобіжні механізми накопичувальних бойлерів є невід'ємною частиною обладнання для нагрівання води. З урахуванням високої температури рідини та ризику збільшення в ньому тиску застосування такого захисного приладу необхідне. Також рекомендуємо Вам ознайомитися з асортиментом трьохходових змішувальних клапанів.

Торгова марка
Тип з'єднання
Призначення
Розмір проходу
Розмір різьби
Тип крана
Заводське налаштування