Обвод

VTp.793.0.020

Розмір:

20 25 32 40

Асортимент:

Довгий Короткий Без раструба
Торгова маркаValtec Розмір20 Тип товаруОбведення АсортиментБез раструба МатеріалПоліпропілен
VTp.776.L.020

Розмір:

20 25 32 40

Асортимент:

Довгий Короткий Без раструба
Торгова маркаValtec Розмір20 Тип товаруОбведення АсортиментДовгий МатеріалПоліпропілен
PPO01

Розмір:

20 25 32

Асортимент:

Короткий Без раструба
Торгова маркаFado Розмір20 Тип товаруОбведення АсортиментКороткий МатеріалПоліпропілен
PPO11

Розмір:

20 25 32

Асортимент:

Короткий Без раструба
Торгова маркаFado Розмір20 Тип товаруОбведення АсортиментБез раструба МатеріалПоліпропілен
VTp.776.S.025

Розмір:

20 25 32 40

Асортимент:

Довгий Короткий Без раструба
Торгова маркаValtec Розмір25 Тип товаруОбведення АсортиментКороткий МатеріалПоліпропілен

Обвід

Обвід для труб (компенсаційна петля) – це спеціальний фітинг, який застосовується в сантехніці, у випадках, коли необхідно усунути перешкоду на шляху труби. Використовується він найчастіше в металопластикових та прпр трубопроводах, тому виготовляється з відповідних матеріалів (композит та полівінілхлорид).

Застосування обведення для труб

Необхідність у фітингу виникає у тому випадку, коли неможливо прокласти трубопровід по прямій лінії за наявності перешкод для нього (труба, виступ стіни). Варто враховувати, що обвід погіршує гідромеханічні властивості трубопроводу, тому, по можливості, рекомендується уникати подібних конструкторських рішень ще на етапі планування. Як правило, використовується для поліпропіленових труб у системах опалення.

Компенсаційна петля бере на себе і розподіляє навантаження всередині системи, тим самим знижує деформаційну напругу всередині труби. Це дає можливість збільшити термін експлуатації трубопроводу та зменшити кількість можливих поломок та аварій.

Використовується обвід найчастіше в системах тепло- та водопостачання, коли необхідно обігнути перешкоду. Залежно від матеріалів монтуються компенсаційні петлі за допомогою зварювального апарату або спеціальної цангової системи з нарізкою різьблення та подальшим обтисканням місця з'єднання металевим кільцем.

Магазин «Всі фітинги» пропонує купити як стандартні обводи, так і укорочені, без звуженого прохідного отвору. У нас можна придбати фітинги, призначені для монтажу трубопроводів з металопластику та полівінілхлориду білого та сірого кольорів, за доступними цінами. Оскільки ми є прямими дилерами провідних українських, європейських та азіатських компаній-виробників сантехнічного обладнання.

Торгова марка
Тип з'єднання
Матеріал
Розмір проходу
Тип з'єднання
Асортимент