Металопластикові труби

V1620

Розмір:

16 20 26 32
Торгова маркаValtec Розмір16 Призначення Тепла підлога
130121100
Акція
134.07 Грн. 100.45 Грн.

Розмір:

16 20 25 32
Торгова маркаRehau Розмір16 Товщина стінки2.6
MP01

Розмір:

16 20 26 32
Торгова маркаFado Розмір16 Призначення Гаряча вода Товщина стінки2.0
5FAA3D531D60B

Розмір:

16 20 26 32
Розмір16
Акція
101.27 Грн. 75.85 Грн.
Акція
36.49 Грн. 25.42 Грн.

Металопластикові труби

Металопластикова труба є багатошаровими деталями з модифікованого поліетилену, клейового прошарку, алюмінію та захисного поліетиленового покриття. Труби застосовуються в системах водопостачання та опалення, для транспортування технологічних рідин та газів, подачі стисненого повітря, в системах кондиціювання та інших сфер діяльності. Головними перевагами металопластикових труб є стійкість до корозії та негативного впливу агресивних будівельних складів, міцність та зручність транспортування та зберігання, мала вага та гнучкість. Труби не вимагають використання зварювальних апаратів і компресійних фітингів для з'єднання, вони мають економічну технологію монтажу - за статистикою монтаж металопластикових труб втричі дешевше, ніж монтаж сталевих труб з такими ж характеристиками.

Основне призначення

  • для водопроводу – такі труби непроникні для газоподібних речовин, мають низьку теплопровідність та електропроникність, вони витримують численні цикли заморозки.
  • для опалення - використання алюмінію як внутрішній шар труби, дозволяє трубам мати робочу температуру до 95 градусів за Цельсієм і витримувати нагрівання до 110 градусів за Цельсієм. Що якраз і підходить для системи опалення.

Характерною особливістю металопластикових труб є простота монтажу – для здійснення монтажу з використанням обтискних з'єднань використовуються лише два гайкові ключі, а використання прес-з'єднувачів дозволяє монолітити фітинги будівельним розчином або бетоном, оскільки подальше обслуговування з'єднання не потрібне.

Найпопулярнішими торговими позиціями для ринку України є металопластикові труби торгових марок VALTEC, REHAU, HLV та FADO. Ці труби використовуються в системах питного та господарсько-питного призначення, гарячого водопостачання, водяного високотемпературного опалення, системах водяної теплої підлоги та стін, ґрунтового підігріву, а також як технологічні трубопроводи, що транспортують рідини, не агресивні до матеріалів труби. Труби випускаються стандартними діаметрами 16, 20, 25 та 32 мм., а компанія REHAU також має у своєму асортименті металопластикову трубу діаметром 40 мм.

Вартість досить різна, від дешевої до дорогої. Все залежить від виробника та країни виробництва. Ми рекомендуємо звичайно труби італійських виробників, оскільки вони завоювали репутацію протягом багатьох років. Усі металопластикові труби сертифіковані на території України та абсолютно безпечні як для об'єктів житлового, так і для об'єктів промислового будівництва.

Ви завжди можете купити металопластикову трубу у нашому інтернет магазині VseFitingi.in.ua, актуальна ціна на весь каталог товарів, прайс лист та точні характеристики на вю продукцію. Доставка по Києву та всій Україні. Додаткові знижки за оптового замовлення.

Торгова марка
Призначення
Розмір проходу