Термоголовки для теплої підлоги

VT.5012.0.0
Акція
2,219.75 Грн.
Торгова маркаValtec Різьба термоголовкиM 30х1,5 ОсобливостіЗ виносним датчиком
TG11
1,714.29 Грн.
Торгова маркаFado Різьба термоголовкиM 30х1,5
VT.5011.0.0
Акція
2,642.44 Грн.
Торгова маркаValtec Різьба термоголовкиM 30х1,5 ОсобливостіЗ виносним датчиком
T6102
917.65 Грн.
Торгова маркаHoneywell ОсобливостіДля радіатора
1742006

Заводське налаштування:

20-50°С 40-70°С
Заводське налаштування 20-50°С Торгова маркаHerz Різьба термоголовкиМ28x1,5
2031
457.98 Грн.
Торгова маркаGross Різьба термоголовкиM 30х1,5 ОсобливостіЗ виносним датчиком

Корисна інформація про: Термоголовки для теплої підлоги


Термоголовки для водяної теплої підлоги дають можливість більш точно контролювати температуру нагрівання підлоги та раціонально використовувати енергоресурси. Термостатичні головки працюють у поєднанні з термоклапанами, своєчасно відсікають та відкривають потік теплоносія на контур теплої підлоги залежно від необхідної температури у приміщенні.

Завдяки відносно доступній ціні та простому принципу дії, практично ніколи монтаж теплої підлоги не обходиться без встановлення термоголовки.

Принцип роботи термоголовки теплої статі


Одне з головних завдань будь-якої системи опалення з водяною теплою підлогою – правильний розподіл теплоносія та регулювання його температури у контурах. При тому що для роботи теплої підлоги повинен подаватися теплоносій, нагрітий до 70-90 градусів, температура на поверхні підлоги для комфорту користувачів не повинна перевищувати 35-40 градусів.

Термоголовки для теплого пола

Для збереження стабільних температурних показників потрібна термоголовка, яка встановлюється безпосередньо на клапан. У змішувальному вузлі відбувається змішування нагрітої котлом води та води з обратки, а завдяки термоголовці вона подається на контур водяного опалення вже з потрібною температурою, перешкоджаючи перепадам температури в самому приміщенні.

Принцип роботи термоголовки теплої підлоги ґрунтується на розширенні рідин при нагріванні. Виріб оснащений сильфоном із високочутливою речовиною. При нагріванні від теплоносія рідина розширюється та впливає на шток клапана, відсікаючи потік та подальший нагрівання. Коли підлога остигає, рідина зменшується в обсязі, клапан знову відкриває подачу гарячої води, а підлога нагрівається. Залежно від конструкції та типу пристрою користувач може самостійно задавати комфортну температуру, вибираючи конкретні температурні показники на шкалі приладу або один з режимів роботи.

Різновиди термоголовок для теплої підлоги


Вибір конструкції та функціоналу термоголовки залежить від типу використовуваного опалювального обладнання та характеристик системи опалення. Залежно від типу використовуваного чутливого елемента термоголовки поділяють на рідинні (використовуються в більшості випадків), газоконденсатні та парафінові.

Головна відмінність - у конструкції, за якою всі термоголовки розрізняються на:

RTL термоголовки. Пристрій прямої дії, що контролює безпосередньо температуру теплоносія на поверненні з опалювального контуру, на відміну від термостатичної радіаторної головки, яка заміряє і регулює температуру повітря в приміщенні. Конструкція термоголовки складається з регулюючого клапана та самої термоголовки прямої дії. Ставиться на зворот контуру теплої підлоги. Коли теплоносій досягає заданої температури, термоголовка притискає потік води, тим самим вона регулює температуру підлоги.

Термоголовки із виносним датчиком. На відміну від стандартної конфігурації виносний датчик дозволяє більш точно контролювати температуру безпосередньо на поверхні теплої підлоги, забезпечуючи максимально якісний і точний контроль роботи опалювальної системи.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент термостатичних головок від найкращих світових та вітчизняних брендів, включаючи Danfoss, Fado, Honeywell, Oventrop, Valtec. Термостатичні головки прості в монтажі та обслуговуванні та мають естетичний сучасний дизайн, який гармонійно впише пристрій у будь-який інтер'єр. Звернувшись до наших операторів, ви зможете без особливих труднощів підібрати і купити оптимальну модель термоголовки, яка дозволить з точністю до 1 градуса З регулювати температуру теплої підлоги в кожному окремому приміщенні.

Торгова марка
Різьба термоголовки
Колір
Заводське налаштування
Особенности