З повітровідвідником крани


Зараз при облаштуванні трубопроводів незамінним механізмом є кран, оснащений відвідником повітря, вартість якого цілком доступна будь-якій категорії споживачів. Встановивши такий кран на радіаторі, ви зможете легко позбутися пробок повітря в опалювальній системі.

На повнопрохідному крані отвір у кульовому затворі дорівнює діаметру труби, де встановлено пристрій. У той же час на кулі неповнопрохідного крана отвір значно менший, ніж діаметр трубопроводу, їх монтують у місцях, де потрібно обмежувати тиск рідини у системі. Також рекомендуємо Вам ознайомитися з асортиментом інших типів кульових кранів для води.


Типи вентилів оснащених повітровідвідником

Зараз легко придбати дані вироби, що відрізняються одне від одного на вигляд підключення до труб:

  • Кран муфтовий з різьбовим з'єднанням.
  • Пристрій, що підключається до системи за допомогою зварювальних робіт.
  • Комбінована модель, що підключається до магістралі різними способами.

Виготовляються подібні конструкції з: силуміну, пластику, латуні і т. д. Система стравлювання повітря – це звичайна гайка зі спеціальним отвором, через який випускають повітря. На нашому сайті Ви завжди можете купити крани кульові з повітрявідвідником і ознайомитися з цінами на інші товари. Основна перевага крана - це можливість аварійного видалення повітря та рідини з магістрального трубопроводу при виникненні такої необхідності. Також у найширшому асортименті пропонованої нами продукції Ви можете знайти кульові крани з фільтром води.

Торгова марка
Розмір проходу
Серія
Тип крана