Датчики

215329
798.32 Грн.

Модифікація:

Бездротові Провідні

Модель:

RSW+ SW005 SW007
Торгова маркаNeptun МодифікаціяПровідні МодельSW005
2153134
771.01 Грн.

Модифікація:

Бездротові Провідні

Модель:

RSW+ SW005 SW007
Торгова маркаNeptun МодифікаціяПровідні МодельSW007
2135003k
2,044.96 Грн.

Модифікація:

Бездротові Провідні

Модель:

RSW+ SW005 SW007
Торгова маркаNeptun МодифікаціяБездротові МодельRSW+
2240140
2,139.92 Грн.
Торгова маркаNeptun МодифікаціяБездротові МодельSmart 868
005554
2,638.66 Грн.
Торгова маркаAjax МодифікаціяБездротові
005555
2,638.66 Грн.
Торгова маркаAjax МодифікаціяБездротові

Принцип роботи датчиків затоплення

Під час експлуатації мереж водопроводу можуть бути різні нестандартні ситуації. При аваріях у мережі, використанні неякісної запірної арматури або труб, після довготривалої експлуатації системи без ремонтів і перевірок можливі протікання води, які обіцяють великі проблеми та псування майна. Для того, щоб уникнути проблем, використовується різне обладнання та засоби захисту. До такого обладнання відноситься і датчик контролю протікання води. Такі пристрої з'явилися відносно недавно, але широко застосовуються серед систем інженерного забезпечення будівель.

Де використовуються датчики затоплення


Системи, які дозволяють вчасно виявити та сповістити про початок протікання водопроводу, застосовуються в інженерних системах різних будівель. Датчик протікання води знайшов своє застосування на таких об'єктах:

  • У квартирах. У багатоповерхових будинках протікання загрожує не лише фінансовими витратами на ремонт свого житла, а й багатотисячними втратами для ліквідації наслідків у сусідів. Вода може потрапляти як на нижні поверхи, так і поширюватися на одному рівні. Постраждати можуть кілька квартир, що суттєво дорожчає подальше усунення наслідків протікання та ремонт у постраждалих приміщеннях.
  • У приватних будинках. Захист від протікання води в приватних будинках дозволяє суттєво зменшити витрати на можливі ремонти та усунення несправностей. Особливо важливо за цим стежити за наявності дітей, які часто забувають або не знають, як правильно використовувати водопровідні мережі.
  • У офісних приміщеннях. Офіси бувають різні, і можлива протікання та підтоплення нижчих офісів може призвести до псування майна на величезну суму. При цьому страждає дороге комп'ютерне обладнання, документи, механізми та речі. Датчики затоплення значно зменшують можливі втрати. 

Також подібні системи можуть застосовуватися і для інших будівель: у лабораторіях, на складах, у магазинах, у школах та дитячих садках вони знайдуть своє застосування.

Модифікація датчиків затоплення


Існує велика кількість модифікацій та видів подібних датчиків. Серед асортименту, який виробляють спеціалізовані компанії, ви знайдете бездротовий, дротовий датчик для системи «розумний будинок». При намоканні датчик сигналізує про можливий витік системі сигналізації або «розумний будинок».

Сам датчик монтується в нижній частині приміщення, де проходять трубопроводи, де при підтопленні можливе скупчення води. При намоканні замикаються спеціальні контакти в тілі датчика і між ними проходить електричний струм. Це є сигналом можливого підтоплення і йде оповіщення до системи сигналізації.

Залежно від того, як передається сигнал на контрольний пристрій, датчики бувають двох типів:

  • Провідні датчики - з'єднуються з системою сигналізації за допомогою кабелю. як і інші схожі датчики, наприклад, розбиття, рухи, задимлення і так далі, вони живляться напругою 5-12 В. Останнім часом, які датчики застосовуються все рідше у зв'язку з трудомісткістю їх монтажу. Необхідно прокладати кабель, забезпечити його фіксацію та захист. При монтажі після ремонту важко сховати провід, необхідно свердлити та псувати обробку.
  • Бездротові датчики протікання води - У них сигнал після замикання контрольних контактів відбувається за допомогою електромагнітного поля на частотах загального призначення. Монтаж таких приладів значно простіше і швидше, але вони дорожчі.

Також до бездротових відносяться датчики протікання води Wi-Fi. Вони передача сигналу проводиться на частотах Wi-Fi мереж. Це спрощує їх контроль за допомогою домашніх комп'ютерів та мобільних телефонів. Також існує так звана система «антипотоп», в якій у комплекті з датчиком йде кульовий кран із сервоприводом. За сигналом датчика подається живлення на сервопривід (через шлюз або систему розумного будинку) який закриває подачу води та припиняє протікання.

Торгова марка
Модель
Модифікація