Зворотні клапани

KL1

Розмір:

1/2 3/4 1 1 1/4
388.68 Грн.
Торгова маркаITAP МодифікаціяДля пральної машини

Основним елементом для автономних водопровідних магістралей у котеджах та заміських будинках є зворотний клапан водопостачання. За допомогою клапанів трубопровідних з різними технічними та конструктивними особливостями можна з легкістю забезпечити пересування рідини трубопроводами у необхідному напрямку. Такі механізми, що змонтовані в системі водопостачання автономного типу, добре оберігають її від прояву небажаних ситуацій. Зворотний клапан водопостачання – це механізм прямої дії, що спрацьовує автоматично від енергії, що переміщається по трубах рідини.

Сконструйований пристрій досить просто і діє таким чином:

Напір води потрапляє в механізм під тиском, притискає запірний елемент і одночасно віджимає пружину за допомогою якої деталь знаходиться в закритому стані. Після стиснення пружини відкривається запірна деталь, і рідина легко переміщається через зворотний трубопровідний клапан у потрібному напрямку.

У разі зменшення тиску напору води або її пересування не в тому напрямку пружина механізму повертає запірну деталь назад у закритий стан.

Працюючи подібним чином, зворотний клапан водопостачання оберігає водопровідну систему від утворення неправильного потоку магістральному трубопроводі. Також рекомендуємо Вам ознайомитися з асортиментом редукторів тиску води.

Торгова марка
Модифікація
Розмір проходу
Розмір різьби