Сантехнічні крани

KZ21

Розмір:

1/2 1/2-3/8 3/4-1/2 1/2-3/4-1/2

Асортимент:

Прохідна Посилений Вентильний Кульовий З фільтром
Торгова маркаFado Розмір1/2 АсортиментПосилений
VT.256.N.04

Розмір:

1/2 1/2-3/8 3/4-1/2 1/2-3/4-1/2

Асортимент:

Прохідна Кульовий З цангою З фільтром
Торгова маркаValtec Розмір1/2-3/4-1/2 АсортиментПрохідна Тип кранаКутовий
VT.282.N.0410

Розмір:

1/2 1/2-3/8 3/4-1/2 1/2-3/4-1/2

Асортимент:

Прохідна Кульовий З цангою З фільтром
Торгова маркаValtec Розмір1/2-3/8 АсортиментЗ фільтром Тип кранаКутовий
VT.392.N.04

Розмір:

1/2 1/2-3/8 3/4-1/2 1/2-3/4-1/2

Асортимент:

Прохідна Кульовий З цангою З фільтром
Торгова маркаValtec Розмір1/2 АсортиментКульовий Тип кранаКутовий
VT.331.N.04

Розмір:

1/2

Асортимент:

Зов.-Вн. Різьба Вн. Різьба
Торгова маркаValtec Розмір1/2 АсортиментЗов.-Вн. Різьба Тип кранаПрямий РізьбаВн./Зов.
VT.281.N.0410

Розмір:

1/2 1/2-3/8 3/4-1/2 1/2-3/4-1/2

Асортимент:

Прохідна Кульовий З цангою З фільтром
Торгова маркаValtec Розмір1/2 АсортиментЗ цангою
VT.330.N.04

Розмір:

1/2

Асортимент:

Зов.-Вн. Різьба Вн. Різьба
Торгова маркаValtec Розмір1/2 АсортиментВн. Різьба Тип кранаПрямий РізьбаВнутрішня

Для підключення до труб водопостачання змішувачів, арматури зливних бачків, пральних та посудомийних машин використовується особлива запірна арматура – сантехнічні крани. Популярністю користуються як кульові конструкції, так і моделі з вентильним запірним механізмом.

Конструктивні особливості та переваги

Гвинтова арматура поступово перекриває потік рідини в трубопроводі. Кульовим краном можна перекрити рух води миттєво, достатньо повернути рукоять штока кульового затвора на 90 градусів.

Конструкція запірних елементів визначає  їх переваги:

 • Високий ступінь герметичності у кульових затворів. Вони не дають протікання. Встановлюйте приладовий кран для пральної машини для посудомийки без ризику затоплення сусідів. При поломці техніки одним рухом перекрийте подачу води. 
 • Невелика вага, малі габарити. Компактність дозволяє встановлювати прохідний кран для пральної машини та кульовий кран для посудомийки без істотного впливу на інтер'єр.
 • Простий принцип роботи. 
 • Широкий температурний діапазон, стійкість до тиску. Крани для сантехприладів здебільшого розраховані на максимальний тиск до 40 бар та температуру середовища до +150 ˚С. Сантехнічні крани — оптимальне рішення, коли йдеться про підключення до системи гарячого водопостачання будь-яке домашнє сантехнічне обладнання або побутову техніку.
Шарові крани не використовують у разі, коли потрібне регулювання інтенсивності потоку води. Вентильний варіант у цьому випадку ефективніший. Він дозволяє плавно регулювати тиск води. 

Для підключення яких приладів використовуються крани

Кран сантехнічний часто використовують при підключенні до системи централізованого або автономного водопроводу наступного обладнання:

 • пральних та посудомийних машин;
 • бойлера;
 • душової кабіни; 
 • біде, туалетного бачка.

Побутові кульові та вентильні приладові крани випускаються різної конфігурації та конструкції, тому можна вибрати виріб з урахуванням вимог та побажань. 

Основні конфігурації побутових кранів

За геометрією корпусу сантехнічна запірна арматура буває: 

 • Прямий. Може мати різне по діаметру внутрішнє і зовнішнє різьблення. Наприклад, прохідний кран для пральної машини із зовнішнім та внутрішнім різьбленням. 
 • Кутовий. Найбільш популярними є кутовий кран для пральної машини, для підключення зливного бачка, кран для посудомийки та кран приладовий кутовий вентильного типу для змішувача кухонного миття. Також потрібна кутова розетка-кран для підключення змішувача умивальника та біде до труб гарячого та холодного водопостачання.
 • Трійник. Такий виріб має два проточні отвори і один перекривається. Встановивши кран-трійник для пральної машини та посудомийки, ви надійно захистите ці пристрої від гідроудару. Купивши кран для пральної машини на змішувач, можна оптимізувати використання запірної арматури в існуючій схемі розведення та скоротити витрати на встановлення та утримання.

Модифікація сантехнічних кранів

Крім традиційних моделей сантехнічних кранів виробники запірної арматури випускають такі модифікації: 

  Кульовий кран Mini має компактні розміри, оригінальну шестигранну форму. Модель для різьбового з'єднання рівнозначних ділянок труб. 
 • Крани з фільтром. У корпус вбудований сітчастий фільтр для затримання механічних частинок.
 • Кульовий кран трійник. Елемент врізають у водопровідну трубу для можливості підключення бойлера, пральної машини або шланга зливного бачка.  Крани вентильного типу використовуються для тих же цілей, що і кульова арматура. Можуть плавно регулювати інтенсивність водного потоку через них. 
Де купити?

Інтернет-магазин Фітинг пропонує за помірними цінами купити крани для бойлера, крани для підключення сантехнічних приладів кульового і вентильного типу, інші види побутової затворної арматури. Якщо не впевнені в тому, який варіант вибрати — кран для пральної машини із внутрішнім різьбленням або із зовнішнім різьбленням, зверніться за консультацією до менеджера. Організуємо оперативну доставку до будь-якого регіону України.
 

Торгова марка
Призначення
Розмір проходу
Різьба
Тип крана
Асортимент