Труби для теплої підлоги

V1620
Акція

Розмір:

16 20 26 32
Торгова маркаValtec Розмір16 Призначення Тепла підлога
VP1620.3
Акція
58.40 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір16 Призначення Тепла підлога
130370881

Розмір:

16 20 25 32
Торгова маркаRehau Розмір16 Товщина стінки2.2
PA01

Розмір:

16 20 25 32
Торгова маркаFado Розмір16 Призначення Тепла підлога Товщина стінки2.2
VA1622.3G.240
Акція

Розмір:

16 20 25 32
VR1620.1
Акція
43.28 Грн.
136140240
93.70 Грн.
Торгова маркаRehau Розмір17 мм Товщина стінки2.0
Акція
33.61 Грн. 28.57 Грн.
Торгова маркаDjoul Розмір16 Товщина стінки2.0

Вибір труби для теплої підлоги

Тепла підлога є чудовою альтернативою класичним радіаторам. Його використовують як основним, резервним, альтернативним, додатковим джерелом обігріву приміщень. Така система, прогріває повітря в приміщенні за допомогою теплоносія, що циркулює в трубах, розташованих під підлоговим покриттям.

У наш час купити труби для теплої водяної підлоги не складе труднощів, але потрібно правильно підібрати і це відповідальний момент. Від її якості, надійності та довговічності залежить багато чого. Водяна підлога, як правило, монтується під покриття для підлоги в стяжку і його ремонтопридатність низька, а значить, вимагає істотних витрат.

Головні вимоги добору труби для теплої підлоги:

Любителям робити з підручних матеріалів рекомендується залишити цю безглузду витівку. Водяна тепла підлога нормально в змозі функціонувати лише за участю якісних матеріалів. Мабуть, це основна вимога. Що ще має значення?

Розміри труб для теплої підлоги:

 • 14 мм
 • 16 мм
 • 17 мм
 • 20 мм
 • 25 мм

Діаметр труби підбирається залежно від площі та призначення приміщення. У приватних будинках та квартирах використовує за частину труби розміром 16,17 мм.

 1. Сталеві та поліпропіленові труби для теплої підлоги не використовуються. За будівельними стандартами та законами не можна використовувати сталеві труби в закритих контурах теплої підлоги, поліпропіленові складність монтажу та маленька теплопровідність.
 2. При монтажних роботах слід виключити зрощення труб для теплої підлоги. Будь-який фітінг, з'єднання вважається вразливою ділянкою.
 3. Труби мають бути правильної довжини. Контур укладається єдиним відрізком.
 4. Потрібно правильно вибирати діаметр труб.
 5. Коректно слід вибирати матеріал труб.

На останньому пункті слід зупинитися докладніше.

Види труб для теплої підлоги, їх переваги та недоліки

Металопластикові труби для теплої підлоги - вважаються найбільш затребуваними. Пояснюється цей факт багатошаровою будовою виробів. Структура кожної труби складається із п'яти шарів. Зовнішній шар захищає від впливу середовища та складається з полімерів. Всі шари з полімерів з'єднані між собою міцним клейовим складом з антивологими властивостями. Крім того, внутрішня конструкція містить шар алюмінію. Метал відрізняється високими характеристиками міцності, вологостійкістю і довговічністю.

Серед переваг експерти відзначають такі пункти:

 • Чудова стійкість до температурних розширень. Труби для водяної теплої підлоги такого формату витримують високі температури до 95 градусів.
 • Легкий монтаж, що не потребує великих знань.
 • Матеріал пластичний, що дозволяє зберегти задану форму підлоги. Підходить такий матеріал для будь-яких будівельних будівель.
 • Стійкість до всіх видів корозії.
 • Киснева дифузія відсутня.

Значить, труби прослужать довше.

За термінами служби фахівці гарантують близько 50 років безпроблемної експлуатації. Зрозуміло, що такий ресурс можливий за умови правильної експлуатації та монтажу.

Труб із зшитого поліетилену для теплої підлоги - під зшивкою розуміють процес синхронізації вуглецевих зв'язків у матеріалах, цей процес має назву "зшивка". Відрізняються такі труби збереженням експлуатаційних якостей у межах розширеного діапазону температур від -50 до +120 градусів. За медотом "зшивки" трубиділяться на три вида:

 • PE-Xa – термічний пероксидний метод виробництва,
 • PE-Xb - хімічний силановий метод,
 • PE-Xс - "радіаційний метод" за допомогою роботи елементарних частинок,

Стійкість до перепадів температур додає переваг. Довговічність матеріалів доповнюється стійкістю до корозії та терміном служби до 50 років. Крім того, найважливішою перевагою є гладкість стінок та стійкість до бактерій, грибків. Такі труби витримують вплив лугів, кислотного середовища. Працювати з такими видами трубної продукції легко за допомогою ручних інструментів. Для водяної теплої підлоги це ідеальний варіант.

Замовляючи труби у надійного постачальника, покупець знаходить впевненість у завтрашньому дні. Власник квартири або приватного будинку забезпечить у житлі комфортне мікросередовище. Крім того, він отримує максимально тривалий експлуатаційний ресурс системи, який не доведеться незабаром міняти. Купити трубу для теплої підлоги, в нашому магазині завжди вигідно надійно. Оптимальна ціна та знижки для постійних клієнтів.

Торгова марка
Призначення
Розмір проходу