Труби з нержавіючої сталі

Труби з нержавіючої сталі

Водопровідні труби з нержавіючої сталі відносяться до трубного прокату і є складовою частиною інженерних мереж водопостачання, газопостачання, опалення, каналізації, систем харчової та хімічної промисловості. Таке широке поле використання труб обумовлено фізико-хімічними властивостями сталей, що використовуються в їхньому виробництві – домішки хрому, титану, ніобію та нікелю в низьковуглецевій сталі надають трубам відмінні експлуатаційні властивості. Завдяки їм труби стійкі до корозії та агресивних рідин та газів, екологічно чисті, пластичні та довговічні в процесі експлуатації. Саме завдяки цим властивостям труби з нержавіючої сталі використовують у тих областях, де критично важлива надійність.

На відміну від труб із пластику або ПВХ нержавіюча сталь стійка до гарячої води і широко застосовується в системах транспортування рідин з робочою температурою в 100 і вище градусів за Цельсієм. Нержавіюча сталь не реагує на отруйні гази, сажу та конденсат і використовується в димоходах та системах відведення гарячого повітря, а привабливий зовнішній вигляд дозволяє застосовувати їх як декоративний елемент архітектурних конструкцій.

На ринок України труби поставляються із сталей трьох марок – AISI 430, AISI 304, AISI 210. Залежно від фактури поверхні труби поділяються на матові, шліфовані та дзеркальні, а за товщиною – на товстостінні та тонкостінні.

Провідним постачальником труб із нержавіючої сталі на ринок України є компанія VALTEC S.r.L. З'явившись на світ в Італії в 2002 році, компанія пропонує своїм клієнтам найширшу продуктову лінійку комплектуючих для інженерного оснащення об'єктів індивідуального та масового будівництва. Надійність та якість продукції дозволив встановити на неї безпрецедентно великий гарантійний термін експлуатації – 10 років!

Найпопулярнішою товарною позицією компанії є труба з нержавіючої сталі, призначена для використання як інженерні та технологічні трубопроводи, що транспортують рідини та гази, неагресивні по відношенню до матеріалу. Труби виготовлені з легованої сталі марки AISI 304 і мають зменшену товщину стінки 0,8-1,2 мм. монтаж труб провадиться за допомогою прес-фітингів. Труби мають робочий діаметр 16, 22 та 28 мм. і поставляються ринку відрізками по 4 м.

Торгова марка
Розмір проходу