Євроконус

VTr.592.NE.040E
124.23 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір3/4-1/2 Тип товаруМуфта пряма МатеріалЛатунь Тип товаруФітинги різьбові
VTr.580.NE.040E
117.67 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір різьблення3/4" Тип товаруМуфта пряма МатеріалЛатунь Тип товаруФітинги різьбові
VT.4410.NE.16
164.41 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір16-3/4" Тип товаруЄвроконус Призначення Для труби із зшитий поліетилену Тип товаруФітинги обтискні
EK01

Розмір:

16-3/4" 20-3/4"
Торгова маркаFado Розмір16-3/4" Тип товаруМуфта пряма Тип товаруФітинги обтискні
Vtc.709.N.1604
152.11 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір різьблення1/2" Тип товаруЄвроконус Призначення Для труби із зшитий поліетилену Тип товаруФітинги обтискні
VTp.708.E.02005
175.07 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір20-3/4" Тип товаруМуфта пряма Призначення Поліпропіленова труба МатеріалПоліпропілен
20202
Акція
176.30 Грн. 132.02 Грн.

Розмір:

16-3/4" 20-3/4"

Товщина стінки:

2.0 2.2 2.8
Торгова маркаGolan Aqua-pex Розмір16-3/4" Призначення Для труби із зшитий поліетилену Товщина стінки2.0
240601003
216.48 Грн.
Торгова маркаRehau Розмір15-3/4" Призначення Мідна труба
VTc.712.NE.1605
205.82 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір різьблення3/4" Розмір16-3/4" Тип товаруМуфта пряма МатеріалЛатунь
266352003
266.91 Грн.
Торгова маркаRehau Розмір16-3/4" Товщина стінки2.2
20102
Акція
163.59 Грн. 122.59 Грн.
Торгова маркаGolan Aqua-pex Розмір15-3/4" Призначення Мідна труба
VT.4430.NVE.15
131.20 Грн.
Торгова маркаValtec Розмір15-3/4" Тип товаруЄвроконус Призначення Мідна труба Тип товаруФітинги обтискні
Зв'яжіться з нами за ціною

Євроконус для підключення труб та колекторів

Фітинг євроконус – це сантехнічний сполучний виріб, призначений для з'єднання поліпропіленових або металопластикових труб методом обтиску. Особливістю фітингу є його конструкція з накидної гайки, конуса та обтискного кільця, яке щільно стискає трубу в момент затягування. В результаті отримують надійне з'єднання труби з різьбленням, здатне витримувати великі перепади температур і тиск, що добре зарекомендував себе при облаштуванні внутрішніх систем водопостачання та теплопостачання. У каталозі магазину «Всі Фітинги» представлені надійні брендові фітинги та адаптери євроконус, ціна яких доступна кожному покупцеві.

Цей фітинг є «родичем» муфти американки, тільки з тією різницею, що в ньому використовується з'єднання за допомогою накидної гайки та конічної цанги, що затискає кільцеву прокладку. Євроконус чудово витримує значні перепади температури, тому його можна використовувати при прокладанні внутрішніх теплосистем із металопластикових труб, у тому числі і при монтажі теплої підлоги.

Завдяки тому, що євроконус для труб виготовляється з металу (латунь, сталь) та покривається нікелем, він не піддається корозійним процесам, навіть під час тривалої експлуатації. Продумана система з накидної гайки та компресійного кільця забезпечує герметичність з'єднання навіть у найсуворіших умовах.

Особливості та види євроконусів

З'єднання типу євроконус технічні схоже на поширене з'єднання американського типу, але міцність з'єднання в ньому забезпечується гайкою накидної і конічної цанги, що затискає кільцеву прокладку автоматично.

Гайка євроконус та інші деталі фітингу виготовляються із високоякісної латуні або сучасного матеріалу, поліпропілену. Матеріали відповідають усім європейським гігієнічним та санітарним вимогам, стійкі до механічного руйнування від твердих домішок, не схильні до корозійної дії і з легкістю витримують перепади температур від -20 до +110 градусів. Навіть при експлуатації в суворих умовах, за наявності вібрацій та рухливості труб, система забезпечує 100% герметичність з'єднання довгі роки, гарантуючи надійність та довговічність усієї трубопровідної системи.

Залежно від способу та типу з'єднання розрізняють 2 основних типи євроконусу:

  • Євроконус під обтиском. Дешевий та простий у монтажі. З'єднання можна зробити за допомогою простого базового набору інструментів.
  • Євроконус під прес. Потрібні для монтажу застосування спеціального пресового інструменту. Утворене пресове з'єднання забезпечує максимальну герметичність та надійність у місцях кріплення труб. Даний тип з'єднання використовують при прокладанні внутрішніх систем автономного опалення та систем теплої підлоги, де вимоги до міцності з'єднання труб особливо великі. Можуть витримувати тиск до 10 бар (залежно від моделі та виробника).

При приєднанні фітингів євроконус з гайкою накидної арматури з внутрішнім конусом важливо уникнути пошкодження ущільнювальних елементів. Це часто відбувається через гострі краї арматури. Вирішити проблеми допомагає адаптер євроконус «площина», який забезпечує високоякісне з'єднання труб та сантехнічних елементів із накидною гайкою до патрубків стандарту євроконус.

При правильному встановленні та експлуатації середній термін служби фітінг євроконуса становить 5-7 років. Майже всі фітинги витримують перепад температури від -20 до +110 градусів Цельсія, що забезпечує широку сферу застосування.

Залежно від виду труб та характеру робіт розрізняють два основні види євроконусу перехідника – обтискний та під пресування. Перший дешевший і простий у монтажі, тому що його можна встановлювати з базовим набором інструментів. Пресові з'єднувачі, відповідно, дещо дорожчі, при цьому для монтажу потрібні спеціальні інструменти. Пресування найчастіше використовується при прокладанні теплосистем та теплої підлоги, оскільки забезпечує максимальну герметичність у місцях з'єднання. Також велику популярність користується євроконус для колекторів.

Застосування адаптера

Євроконуси доцільно використовувати для з'єднання металевих труб (мідних) та поліетиленових, зокрема зі зшитого поліетилену, з різьбовим з'єднанням. В результаті утворюється повністю герметична сполука, яка не поступається повністю різьбовому і навіть зварюванню у довговічності та надійності.

Євроконус, купити який ви зможете в інтернет-магазині «Всі Фітинги», застосовується як сполучний елемент при монтажі трубопровідних систем холодного та гарячого водопостачання, а також під час прокладання опалювальної системи. У каталогах більшості виробників передбачені євроконуси для колекторів теплої підлоги різних діаметрів з виходами як під зовнішнє різьблення, так і з виходами під стандарт «євроконус». Цей тип з'єднання також використовується при монтажі стандартних радіаторних опалювальних систем. Більшість моделей євроконусів є повнопрохідними, тобто при підключенні та мають такий самий діаметр як труба.

У нашому інтернет-магазині фітинги євроконус для опалення та водопостачання представлені у широкій номенклатурі пристрою різної конфігурації, діаметра та призначення. Представлені рішення від кращих виробників Rehau, Valtec, Fado та ін., що дозволяє легко знайти оптимальне з технічної та економічної точки зору рішення.

Переваги з'єднання

З'єднання євроконус розроблено спеціально для виконання складних операцій, де до різьбового з'єднання необхідно підключити гладку пластикову, металопластикову або металеву трубу. При цьому ви отримуєте цілий перелік технічних та експлуатаційних переваг:

  • Висока міцність з'єднання. При монтажі євроконуса методом обтиснення трубопровід може витримувати робочий тиск до 10 бар.
  • Не потрібний контроль та обслуговування в процесі експлуатації. Завдяки високій герметичності та надійності з'єднання євроконуси можуть використовуватись за прихованими  декоративними панелями, не турбуючись за цілісність. ий період експлуатації.
  • При правильному монтажі та умовах експлуатації з'єднання здатне прослужити до 50 років.
  • Не впливають на гідравлічні характеристики системи. Відповідають діаметру труби, завдяки чому не призводять до підвищення гідравлічної витрати в трубі та зростання тиску.
  • Економічно вигідно. Обтискні фітинги прості у монтажі, не вимагають залучення спеціалістів та використання складного обладнання. Крім того, забезпечується раціональне використання труб та потрібна менша кількість арматури для повноцінного функціонування системи.

Даний вид фітингів чудово підходить для систем, які функціонують під високим тиском та характеризуються великими перепадами температури. При цьому термін експлуатації євроконуса порівняний з терміном експлуатації самого трубопроводу, з'єднання не потребуватиме заміни та обслуговування.

У нашому магазині представлений широкий асортимент євроконусів від найкращих європейських виробників, які своїм ім'ям гарантують високу якість. У нашому інтернет-магазині діє гнучка система знижок, ви можете придбати євроконус для труб за найкращою ціною. Також пропонуємо ознайомитися з розділом заглушки для тр

Торгова марка
Тип з'єднання
Призначення
Матеріал
Розмір проходу
Розмір різьби
Тип з'єднання